Про компанію:

Послугу апостилювання надає бюро перекладу 

Mova Svit

Про компанію Mova Svit

Перекладачі Компанія «МоваСвіт» – це кваліфіковані фахівці, які мають не тільки філологічну освіту, але і є фахівцями в тій галузі, в якій виконують переклад.

Особливістю компанії «МоваСвіт» є те, що всі переклади здійснюються тільки носіями мови, на який необхідно зробити переклад, якщо ми з яких-небудь причин не можемо надати носія для перекладу, то в такому випадку обов’язково виконується редактура і вичитування носієм мови.

Для якісного перекладу не достатньо просто перекласти текст, на великих проектах потрібно ще і зв’язати роботу кількох фахівців. Для цього над кожним проектом закріплюється менеджер, вільно орієнтується в темі проекту, який і несе відповідальність за терміни і якість виконання завдання. З огляду на те, що на даній посаді працюють досвідчені співробітники, які мають профільну освіту, дана задача завжди вирішується з максимальною ефективністю.

post-img-3
post-img-2

Наша мета - бути кращими в Україні

Досягнення за роки праці на ринку перекладів

0 K
З нами працювало більш ніж приватних клієнтів
0
З нами працювало - організацій
0
Сертифікованих Перекладачів
0
Рокві на ринку України

Компанія з історією

З 2013 року ми успішно надаємо повний комплекс якісних послуг з перекладу, апостилювання, нотаріального завірення документів та перекладів в Україні.

Бачення

Нашим пріоритетом є розвиток довгострокового взаємовигідного співробітництва з лояльними клієнтами і партнерами шляхом надання професійних послуг світового рівня.